پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۴۷:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ 
  • کد خبر : ۶۰۲۰
طلیعه جهش در شاخص بهره مندی جمعیت روستایی گیلان از آب شرب سالم و بهداشتی با سفر مدیرعامل شركت مهندسی آبفای كشور به گیلان
با سفر دو روزه مهندس جانباز رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به گیلان و تصویب اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی شاهد تسریع در انجام عملیات آبرسانی به روستاهای این استان و رشد شاخص بهره مندی جمعیت روستایی گیلان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار گیلان؛ حمید رضا جانباز در بازدیدی که از مجتمع آبرسانی شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه داشت از اختصاص 20 میلیارد تومان اعتبارِ صندوق توسعه ملی جهت رفع تنش آبی 200 روستای تحت پوشش این مجتمع خبر داد.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این خصوص گفت: این روستاها در فصول گرم سال و در زمان پیک مصرف با کمبود فشار آب شرب مواجه اند که برای رفع این مشکل7 هزار و 500 متر لوله گذاری خط انتقال اجرا می شود.
جانباز افزود: هم اکنون 2 هزار و 500 متر لوله چدن 800 میلی متری خریداری شده که پس از مشخص شدن پیمانکار، وارد فاز اجرایی می شود.
بنابراین گزارش؛ مجتمع آبرسانی شهید خوش سیرت بعنوان یکی از بزرگ ترین مجتمع های آبرسانی روستایی کشور، تامین کننده آب آشامیدنی 200 روستای مناطق شرقی گیلان واقع در شهرستان های آستانه اشرفیه، لاهیجان و لنگرود است.


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0