پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

چهارشنبه, 15 مرداد 1399

حمد ‌و‌ سپاس خداى را، ‌آن نخستين بى پيشين ‌و‌ ‌آن آخرين بى پسين که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف روستاهای گیلان را به ما ارزانی داشت.

بی شک تامین آب شرب سالم و بهداشتی و رشد و توسعه صنعت آب و فاضلاب کشور مدیون تلاش گسترده و شبانه روزی مدیران، کارکنان و متخصصانی است که دانش و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان تلاش می نماید تا با برخورداری از کارکنانی دلسوز و سرشار از روحیه جهادی و با بهره مندی مناسب از ظرفیت بخش خصوصی، مهندسین، مشاورین و پیمانکاران متعهد و متخصص، خدمات شایسته و چشمگیری را در حوزه ی آبرسانی و ساماندهی فاضلاب روستاها حتی در دورترین و محروم ترین نقاط این استان ارائه نماید . 

همچنین به منظور تسهیل در دریافت خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان توسط مشترکین محترم، سعی شده تا تمامی خدمات بصورت الکترونیکی از طریق پرتال شرکت ارائه و از مراجعه حضوری مشترکین جلوگیری گردد.

امید است مشترکین محترم با ارائه نکته نظرات خود ما را در مسیر خدمات رسانی بهتر که همان افتخار سقایی روستاییان عزیز است، یاری نمایند.

 

                                                               سید محسن حسینی

                                                              سرپرست آب و فاضلاب روستایی استان گیلان

 


5.7.4.0
گروه دورانV5.7.4.0